Наш телеграм
Вибір кольору дизайну
Вибір кольору кнопок
Положення меню
Вигляд постерів
KinoMavic💙💛 » Фільми » Епохи (2022)

Епохи

0
0 0
0/10
Епохи
480
Написати рецензію
Додати до колекції
Створити
Сюжет фільму Епохи
Фільм «Епохи» — романтична та коротка історія кохання, що відображає відкриті та пристрасні почуття у двох молодих людей, які випадково зустрілися в Мельбурні. Танцюрист Ніколя чудово виглядає в парі з талановитою танцівницею Ебоні, відчуваючи до неї суто професійну прихильність. Якось симпатичний хлопець знайомиться із старшим братом дівчини та залишається під яскравим враженням. Доброзичлива розмова перетікає в тривалу пригоду завдовжки один насичений день, що охопив хвилюючий час несподіваного роману. Коло приїхав з Європи і чудово зарекомендував себе як справжній майстер танцю, володіючи блискучими навичками з великим бажанням здивувати талантом. Зустріч з чарівним красенем стає черговим захоплюючим етапом життя, але друзі сприйняли любовний роман з нерозумінням.
Розкутість сербського любителя гарної музики дозволяє відразу завоювати довіру у трохи сумного професіонала, який заслужив славу на танцювальних турнірах. Разом нові друзі вирушають у подорож містом, поступово переймаючись у процесі їзди один до одного симпатією. Згодом кожен із хлопців усвідомлює силу потягу і не втрачає шансу вразити партнера вмінням підтримувати розмову та приваблювати привітним поглядом. Ніхто з нових знайомих не припускав, що обох охопить пристрасть, а знаменна дата знайомства назавжди залишиться в пам'яті.
Кадри з фільму Епохи
Перший кадр з фільму Епохи Другий кадр з фільму Епохи Третій кадр з фільму Епохи Четвертий кадр з фільму Епохи Шостий кадр з фільму Епохи

Дивитися онлайн "Епохи" безкоштовно

Коментарі (0)

Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!