Наш телеграм
Вибір кольору дизайну
Вибір кольору кнопок
Положення меню
Вигляд постерів
KinoMavic💙💛 » Фільми » Белль і Себастьян: Нове покоління (2022)

Белль і Себастьян: Нове покоління

0
1 1
5/10
Белль і Себастьян: Нове покоління
720
Написати рецензію
Додати до колекції
Створити
Сюжет фільму Белль і Себастьян: Нове покоління
Під час літніх канікул у селі хлопчик Себастьян зустрічає великого білого собаку Белль. Їхнє знайомство стає початком зворушливої дружби та незабутніх пригод. Нова частина сімейної кіносерії за книгами Сесіль Обрі – добрий та красивий французький фільм на тлі чудових гірських пейзажів.
Літо на фермі у суворої бабусі – це зовсім не те, про що мріяв десятирічний Себастьян. Він виріс у Парижі і нічого не знає про сільське життя та вівчарство. Але його мама їде у відрядження, а Себастьян мимоволі застрягає у тихій французькій глибинці. Хлопчик готується до гірших канікул у житті, доки не зустрічає нового друга – піренейського гірського собаку. У неї дуже підходяща кличка Белль. На жаль, пухнастій красуні не пощастило з господарем, і хоробрий Себастьян вирішує стати на її захист. Одночасно він вчиться цінувати красу гір та дивовижної природи.
Кадри з фільму Белль і Себастьян: Нове покоління
Перший кадр з фільму Белль і Себастьян: Нове покоління Другий кадр з фільму Белль і Себастьян: Нове покоління Третій кадр з фільму Белль і Себастьян: Нове покоління Четвертий кадр з фільму Белль і Себастьян: Нове покоління

Дивитися онлайн "Белль і Себастьян: Нове покоління" безкоштовно

Коментарі (0)

Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!