Вибір кольору дизайну
Вибір кольору кнопок
Положення меню
Вигляд постерів
KinoMavic💙💛 » Фільми » Схованки (2021)

Схованки

0
2 3
4/10
Схованки
1080
Сюжет фільму Схованки
Багатий бізнесмен, чиє життя здається ідеальним, раптово дізнається про зникнення свого брата. Він починає власне розслідування і слідує за його слідом, який приводить його до найнебезпечніших і темніших куточків Нью-Йорка. Щоб знайти свого брата, він змушений тимчасово відмовитися від свого розкішного життя на Манхеттені і поринути у світ, де панує насильство, збочення та злочинність. Він стикається з безліччю небезпек і перешкод, але не здається і продовжує шукати свого брата.

Під час свого розслідування бізнесмен дізнається про темні секрети, які ховаються в цьому злочинному світі. Він стикається з жорстокістю та насильством, які змушують його переглянути свої цінності та переконання. Він розуміє, що його розкішне життя на Манхеттені було лише поверховою ілюзією, і що справжнє життя полягає в тому, щоб боротися за своїх близьких та за справедливість.

Але що якщо він ніколи не зможе повернутися назад? Що, якщо він втратить усе, що має, включаючи своє життя? Бізнесмен розуміє, що його рішення продовжувати розслідування може призвести до небезпеки для нього та його близьких, але не може зупинитися. Він готовий піти на все, щоб знайти свого брата і принести йому додому.

Дивитися онлайн "Схованки" безкоштовно

Коментарі (0)

Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!