Вибір кольору дизайну
Вибір кольору кнопок
Положення меню
Вигляд постерів
KinoMavic💙💛 » Фільми » Безсмертний (2022)

Безсмертний

3
33 8
8/10
Безсмертний
1080
Написати рецензію
Додати до колекції
Створити
Сюжет фільму Безсмертний
Дія сюжету цього фільму розгортається 1944 року в Лапландії. На той час було підписано Московське перемир'я, згідно з яким фіни мали вигнати німецькі війська зі своєї території. Війна, що прокотилася на землях Лапландії, нікого не пощадила. Крім того, нацисти знищили дороги, мости та населені пункти, нічого не залишивши після себе, окрім випаленої землі. Головний герой фільму – небалакучий і сивий чоловік, колишній солдат фінської армії Атамі Корпі (Йорма Томміла), який бачив усі жахи війни. Зараз він веде самотнє існування після того, як вирішив відійти від військових дій і спробувати свої сили в пошуку золота в суворій пустелі.

Згодом Атамі Корпі виявляється щасливчиком, і одного разу знаходить кілька кілограмів дорогоцінних металів. Зануривши все в мішок, Атам чекала довга дорога додому. Однак по дорозі назад золотошукач випадково перетинається з грізним ескадроном смерті німецької дивізії СС під командуванням оберштурмфюрера Бруно Хельдорфа (Аскель Хенні). Загін нацистів знаходить цінний вантаж у речах Атамі, вони планують зловити кволого на вигляд людини і легко позбутися її. Однак головний герой не з тих, кого можна взяти навіть зі зброєю.

Щоб повернути своє насилу знайдене золото, Атамі починає операцію зі знищення нацистів, відправляючи їх одного за одним у потойбічне життя вбивчим чином. У свою чергу німці надто пізно усвідомлюють, що, незважаючи на чисельну перевагу та застосування зброї, вони напали не на ту людину. Жорстоке перше зіткнення з пустельником дає зрозуміти Хельдорфу, що перед ним не простий волоцюга. Крім того, Атам має звільнити групу жінок, викрадених цими нацистами.

Дивитися онлайн "Безсмертний" безкоштовно

Коментарі (3)

Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!
 1. U96
  U96
  9 грудня 2023 01:16
  Поки що мій фаворит по ляпам та сюжетним дірам. Звідки у німців Т-55? Прикритися мертвим тілом від ДШК - ви серйозно? Він БТР розбирає за 10 секунд. ну і так далі по сюжету
 2. Малий
  Малий
  20 червня 2023 19:07
  Дуже цікавий фільм. Пізніше ще раз подивлюся
 3. Different Crapframe
  Different Crap
  8 червня 2023 19:10
  Військовий бойовичок котрий заслуговує на перегляд