Вибір кольору дизайну
Вибір кольору кнопок
Положення меню
Вигляд постерів
KinoMavic💙💛 » Фільми » Людина-мураха та Оса: Квантоманія (2023)

Людина-мураха та Оса: Квантоманія

1
23 0
10/10
Людина-мураха та Оса: Квантоманія
Сюжет фільму Людина-мураха та Оса: Квантоманія
"Людина-мураха та Оса: Квантоманія" - це фантастичний бойовик з елементами комедії, який розповідає про нові пригоди знайомих героїв із всесвіту Marvel - Скотта Ленга (Людина-мураха) та Хоуп ван Дайн (Оса). Фільм був випущений у 2023 році.

У цьому фільмі Скотт і Хоуп повертаються до дії, щоб запобігти катастрофі, яка загрожує всьому світу. Після того, як Скотт повернувся з квантового світу, де він провів деякий час, Хоуп та її батько, винахідник Хенк Пім, виявляють, що існує можливість повернутися в минуле, щоб урятувати майбутнє. Але для цього їм потрібно знайти місце у квантовому світі, де час та простір зливаються, щоб вони могли створити перехід в іншу епоху.

Однак усі плани Скотта та Хоуп починають руйнуватися, коли вони стикаються з новим противником – Примарою. Примара - це загадковий злочинець, який володіє технологією, що дозволяє йому переміщатися в квантовому світі, що робить його непереможним. Скотт і Хоуп повинні зробити все можливе, щоб зупинити Примару та врятувати світ від катастрофи, яка може настати.

На своєму шляху герої зустрінуться зі старими знайомими, такими як Ділан Бейкер (Мураха), який допоможе їм у боротьбі проти Примари. Однак їхні зусилля можуть бути марними, якщо вони не зможуть знайти спосіб перехопити Привида і повернутися в даний час.

Дивитися онлайн "Людина-мураха та Оса: Квантоманія" безкоштовно

Коментарі (1)

Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!
  1. Mardok
    Mardok
    17 липня 2023 23:23
    Не поганий фільм, мені зайшов. Думаю любителям кіновсесвіту Marvel точно сподобається.