Наш телеграм
Вибір кольору дизайну
Вибір кольору кнопок
Положення меню
Вигляд постерів
KinoMavic💙💛 » Фільми » Сніговик (1982)

Сніговик

0
0 0
0/10
Сніговик
1080
Написати рецензію
Додати до колекції
Створити
Сюжет фільму Сніговик
Красива, добра, але трохи сумна історія про дружбу хлопчика та чарівного сніговика. Напередодні Різдва дитина вирішує пограти на вулиці та зліпити великого снігового друга. Своє творіння автор прикрашає старим капелюхом і шарфом.
Рівно о 12 годині ночі чарівним чином творіння зі снігу оживає, і вони разом із хлопчиком вирушають у захоплюючу подорож. Спочатку двоє друзів катаються лісом на мотоциклі, лякаючи тварин, а потім - злітають у повітря і летять в Арктику. Дорогою мандрівники насолоджуються північним сяйвом, а кінцевою точкою маршруту є віддалені, засніжені ліси, де щороку сніговики з усього світу об'єднуються для святкування Різдва. Там на хлопчика чекає приємний подарунок від самого Діда Мороза!
Анімаційна кінострічка, вийшовши на екрани Англії у 1982 році, одразу завоювала любов громадськості. Рік у рік чудова казка про дружбу є традиційним до показу перед кожним Різдвом. Сама стрічка створена за однойменною дитячою розповіддю, написаною в книзі авторства Реймонда Бріггса. У списку найкращих різдвяних передач Великобританії мультфільм входить до першої десятки.
Музичний супровід для представленої картини написаний легендарним Ховардом Блейком, який є автором слів до пенсії Walking in the Air. Композиція, вперше виконана Пітером Оті у цій картині, стала дуже популярною, її надалі виконало безліч співаків.

Дивитися онлайн "Сніговик" безкоштовно

Коментарі (0)

Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!