Наш телеграм
Вибір кольору дизайну
Вибір кольору кнопок
Положення меню
Вигляд постерів
KinoMavic💙💛 » Дорами » Весілля неможливе (2024)

Весілля неможливе

0
0 0
0/10
Весілля неможливе
1080
1 сезон, 7 серія
Написати рецензію
Додати до колекції
Створити
Сюжет дорами Весілля неможливе
На А Чжон, прихований акторський діамант, мріє про світло софітів, поки працює у тіні других планів. Її життя - це калейдоскоп швидкоплинних ролей, які приносять їй багатий досвід, але не славу. Вона вже приміряла образ дружини, відчувала тепло і холод сімейного життя, хоча насправді ще не знайшла свого супутника. У цьому складному світі у На А Чжон є опора — Лі До Хан, друг дитинства, із забезпеченої сім'ї, чиє майбутнє призначене вибором гідної дружини.
Лі До Хан, який стоїть перед дилемою сімейних очікувань, вибирає хитромудрий хід — пропонує На А Чжон зіграти роль його нареченої, щоб відвести від себе тиск своїх рідних. На А Чжон, яка звикла до акторських трансформацій, охоче вливається в роль, спираючись на свій багатий сценічний досвід. Але коли сценарій життя починає писатися сам собою, і між двома друзями прокидаються щирі почуття, їхнє випробування переростає у щось більше, ніж просто гра. Де грань між роллю і реальністю, і чи зможуть вони зберегти своє кохання, коли маски будуть скинуті?
Кадри з дорами Весілля неможливе
Перший кадр з мультфільму Весілля неможливе Другий кадр з мультфільму Весілля неможливе Третій кадр з мультфільму Весілля неможливе Четвертий кадр з мультфільму Весілля неможливе

Дивитися онлайн "Весілля неможливе" безкоштовно

Графік виходу серій:
1 сезон
1 серія EP1 26.02.2024
2 серія EP2 27.02.2024
3 серія EP3 04.03.2024
4 серія EP4 05.03.2024
5 серія EP5 11.03.2024

Коментарі (0)

Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!