Наш телеграм
Вибір кольору дизайну
Вибір кольору кнопок
Положення меню
Вигляд постерів
KinoMavic💙💛 » Дорами » Нетипова родина (2024)

Нетипова родина

0
0 0
0/10
Нетипова родина
1080
1 сезон, 4 серія
Написати рецензію
Додати до колекції
Створити
Сюжет дорами Нетипова родина
Серіал оповідає зворушливу історію молодого хлопця на ім'я Пок Кві-джу (Чан Гі-йон) і його сім'ї, які колись були наділені надздібностями, але віднедавна втратили їх. У світі, що страждає від сучасних недуг, таких, як депресія, безсоння, ожиріння і залежність від смартфонів, проблеми цієї сім'ї вирізняються з-поміж інших. Сам Пок Кві-джу, який володів чудовою здатністю подорожувати в часі, виявився позбавлений своїх здібностей через боротьбу з депресією, і більше не міг бути щасливим.
Бабуся Пок Кві-джу, що володіла даром бачення, страждала від безсоння, через яке вона не могла знаходити розради уві сні. Тим часом його тітка, яка колись могла ширяти в небі, опинилася під тягарем ожиріння. А сестра, що залишилася без матері через власні сили, знайшла розраду у своєму смартфоні. Однак усе змінюється відразу, коли в їхню сім'ю несподівано входить молода дівчина на ім'я До Да Хе (Чон У-Хі), що володіє надприродним даром. Коли Пок Кві-джу зближується з нею, в ньому спалахує надія повернути втрачені здібності і врятувати своїх близьких.
Кадри з дорами Нетипова родина
Перший кадр з мультфільму Нетипова родина Другий кадр з мультфільму Нетипова родина Третій кадр з мультфільму Нетипова родина Четвертий кадр з мультфільму Нетипова родина П'ятий кадр з мультфільму Нетипова родина Шостий кадр з мультфільму Нетипова родина

Дивитися онлайн "Нетипова родина" безкоштовно

Графік виходу серій:
1 сезон
1 серія EP1 04.05.2024
2 серія EP2 05.05.2024
3 серія EP3 11.05.2024
4 серія EP4 12.05.2024
5 серія EP5 18.05.2024

Коментарі (0)

Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!