Наш телеграм
Вибір кольору дизайну
Вибір кольору кнопок
Положення меню
Вигляд постерів
KinoMavic💙💛 » Дорами » Міський мисливець (2024)

Міський мисливець

0
1 0
10/10
Міський мисливець
1080
Написати рецензію
Додати до колекції
Створити
Сюжет дорами Міський мисливець
Рьо Саеба – приватний детектив. Він має неймовірні та корисні навички – не тільки досконало володіє зброєю, а й вивчив та освоїв єдиноборства. Йому погано вдається обходитися без жінки, і це можна вважати як за слабкість, так і за силу майстра. Він жив розгульним життям холостяка та борця за справедливість. Розслідував темні справи і виводив негідників на чисту воду, деколи беручись вершити правосуддя самостійно.
Якось його напарника Макімуру вбивають. Він встигає взяти з детектива обіцянку, що той пригляне за його сестричкою Каорі. Дівчина почала відплату і виступила проти значної частини бандитів, незважаючи на небезпеку. Рьо теж доведеться підключитися, допомогти і навчити її, та безпосередньо в процесі скоєння помсти, не залишитися осторонь, а постояти за честь потерпілого.
Кадри з дорами Міський мисливець
Перший кадр з мультфільму Міський мисливець Другий кадр з мультфільму Міський мисливець Третій кадр з мультфільму Міський мисливець Четвертий кадр з мультфільму Міський мисливець П'ятий кадр з мультфільму Міський мисливець Шостий кадр з мультфільму Міський мисливець

Дивитися онлайн "Міський мисливець" безкоштовно

Коментарі (0)

Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!