Наш телеграм
Вибір кольору дизайну
Вибір кольору кнопок
Положення меню
Вигляд постерів
KinoMavic💙💛 » Дорами » Гірко-солодкий присмак життя (2005)

Гірко-солодкий присмак життя

0
3 0
10/10
Гірко-солодкий присмак життя
1080
Написати рецензію
Додати до колекції
Створити
Сюжет дорами Гірко-солодкий присмак життя
Вірний помічник великого мафіозі отримує просте завдання – стежити за коханкою боса. Але після знайомства з нею він вперше припускається помилки, яка стане фатальною не тільки для нього. Нещадний та елегантний гангстерський бойовик від відомого корейського режисера Кім Чжі Уна («Я бачив диявола») з чудовою роллю Лі Бен-хона.
Кім Сон У міг далеко піти у кримінальному світі. Непереможний боєць і бездоганний виконавець, він був довіреною особою одного з наймогутніших ганстерів Кореї. Був – доки не порушив наказ. У елітного вбивці здригнулася рука, коли він викрив у зраді юну та прекрасну подругу свого господаря. Сон У відпустив її замість покарати на місці. Що змусило його оступитися? Він приховує причини, але у будь-якому випадку ця добра справа не залишиться безкарною.
Кадри з дорами Гірко-солодкий присмак життя
Перший кадр з мультфільму Гірко-солодкий присмак життя Другий кадр з мультфільму Гірко-солодкий присмак життя Третій кадр з мультфільму Гірко-солодкий присмак життя Четвертий кадр з мультфільму Гірко-солодкий присмак життя П'ятий кадр з мультфільму Гірко-солодкий присмак життя Шостий кадр з мультфільму Гірко-солодкий присмак життя

Дивитися онлайн "Гірко-солодкий присмак життя" безкоштовно

Коментарі (0)

Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!