Вибір кольору дизайну
Вибір кольору кнопок
Положення меню
Вигляд постерів
KinoMavic💙💛 » Дорами » Весілля мого найкращого друга (2016)

Весілля мого найкращого друга

0
2 0
10/10
Весілля мого найкращого друга
1080
Написати рецензію
Додати до колекції
Створити
Сюжет дорами Весілля мого найкращого друга
Китайський ремейк відомого голлівудського фільму із Джулією Робертс. Гу Дзя і Лі Ран разом навчалися в університеті, вони завжди були не розлили вода і ділилися найпотаємнішим. Минуло кілька років. Він став популярним спортивним коментатором на Бі-Бі-Сі, вона є головним редактором модного журналу.
По дорозі до Мілана на тиждень високої моди героїня з посмішкою згадує той час, коли вони були поряд. Раптом лунає дзвінок, Лі Ран бачив у новинах, що подруга прилетіла до Італії, він запрошує її на весілля. Оглушена звісткою Гу Дзя втратила мову. Як одружується, а вона?
У літаку героїня напилась і, ридаючи, поскаржилася на розбите життя сусідові, поливаючи його шампанським із келиха. Джеймс намагався заспокоїти дівчину, але це виходило не дуже.
Лі Ран одружується з багатою нареченою, але думає, що щиро любить її. Гостя представлена новим родичам та запрошена на одруження як свідок. Вона дуже намагається показати, що краще за обраницю, на людях усміхається, а вечорами ридає. Випадково зустрівшись у кафе, Джеймс і Гу Дзя вирішують викликати ревнощі друга юності, повідомивши про своє весілля. Реакція була цілком передбачуваною, він розлютований і кипить від ревнощів. Чи вдасться дівчині одягнути весільну сукню, і хто буде нареченим?

Дивитися онлайн "Весілля мого найкращого друга" безкоштовно

Коментарі (0)

Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!