Наш телеграм
Вибір кольору дизайну
Вибір кольору кнопок
Положення меню
Вигляд постерів
KinoMavic💙💛 » Аніме » Мій семпай перевдягається (2024)

Мій семпай перевдягається

0
1 0
10/10
Мій семпай перевдягається
1080
1 сезон, 2 серія
Написати рецензію
Додати до колекції
Створити
Сюжет аніме Мій семпай перевдягається
Одного разу в розмірене життя школяра-кроссдрессера Макото Ханаокі, наче вихор, увірвалася Сакі Аої, учениця на рік молодша за нього. Дівчина не знала про захоплення Макото і, червоніючи від збентеження й усвідомлення забороненості власних почуттів, зізналася йому в коханні.
Хлопець давно практикує переодягання і вже звик до осуду і косих поглядів оточуючих. Тому, щоб негайно усунути непорозуміння, він зізнався Сакі в тому, що він хлопець, а також запевнив дівчину, що не здатний когось полюбити і не може відповісти на її палкі почуття. Очікуючи у відповідь на своє зізнання побачити здивування на обличчі дівчини, яке незабаром змінить гримаса гидливості, Макото приготувався відчалити геть, але Сакі здивувала його! Вона заявила, що його захоплення гідне захвату, і що вона доб'ється від нього взаємності за всяку ціну!
Кадри з аніме Мій семпай перевдягається
Перший кадр з аніме Мій семпай перевдягається Другий кадр з аніме Мій семпай перевдягається Третій кадр з аніме Мій семпай перевдягається Четвертий кадр з аніме Мій семпай перевдягається

Дивитися онлайн "Мій семпай перевдягається" безкоштовно

Коментарі (0)

Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!