Наш телеграм
Вибір кольору дизайну
Вибір кольору кнопок
Положення меню
Вигляд постерів
KinoMavic💙💛 » Аніме » Аромати юності (2018)

Аромати юності

0
0 0
0/10
Аромати юності
720
Написати рецензію
Додати до колекції
Створити
Сюжет аніме Аромати юності
Три абсолютно різні історії людей, які проживають на просторах Китаю. Вони ніколи не зустрічалися раніше, але об'єднані спільними проблемами і непереборним прагненням зробити світ кращим.
Хлопець все своє дитинство провів у селі у бабусі. Вона балувала улюбленого онука різноманітними смаколиками, а він насолоджувався сільською безтурботністю й умиротворенням, але дитячі роки закінчилися. Настав час вступати до вищого навчального закладу і після успішного вступу виїхати в галасливий мегаполіс, постійно сумуючи за кращими роками свого життя.
Молода дівчина проживає в Гуанчжоу. Завдяки симпатичній зовнішності, чудовій стрункій фігурі і внутрішньому стрижню вона змогла досягти неймовірних висот і стати успішною моделлю. Її запрошували на високооплачувані покази, знімали на обкладинки популярних журналів, але в якийсь момент вона стала страшенно сумувати за своєю рідною сестрою, з якою почала проводити дуже мало часу.
А в Шанхаї знаменитий архітектор знаходить старе любовне послання, яке надіслано йому кілька років тому. Ніжні рядки нагадують йому перше кохання і нездійснені надії, але можливо ще є шанс все повернути.
Кадри з аніме Аромати юності
Перший кадр з аніме Аромати юності Другий кадр з аніме Аромати юності Третій кадр з аніме Аромати юності Четвертий кадр з аніме Аромати юності П'ятий кадр з аніме Аромати юності Шостий кадр з аніме Аромати юності

Дивитися онлайн "Аромати юності" безкоштовно

Коментарі (0)

Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!