Наш телеграм
Вибір кольору дизайну
Вибір кольору кнопок
Положення меню
Вигляд постерів
KinoMavic💙💛 » Аніме » Пінг-понг (2014)

Пінг-понг

0
0 0
0/10
Пінг-понг
1080
1 сезон, 11 серія
Написати рецензію
Додати до колекції
Створити
Сюжет аніме Пінг-понг
У старшій школі Харатцукі навчаються тямущі хлопці, які люблять спортивні ігри. Багато учнів входять до складу клубу з настільного тенісу, де можна не тільки показати навички гри, але й весело провести час. З недавніх пір у Харатцукі з'явилися двоє хлопців, які обожнюють настільний теніс. Макото Цукімотом навчається в молодшому класі, і він віддає перевагу оборонній тактиці, що дає йому можливість спонтанно вигравати старших учнів. Юката Хошино має сильний удар, і веде агресивну гру. Зарозумілі хлопці звикли вигравати, а тому чергова перемога їх зовсім не вражає. Якось Юката обійшов спритного капітана клубу і після цієї події юнака не злюбили всі професіонали. Хлопчик часто пропускає тренування, але при цьому грає у залі бабусі. Найчастіше противники підлітка – це звичайні перехожі, з якими виходить непередбачуване протистояння.
Одного чудового дня в школі Харатцукі з'являється учень з Китаю, який першого ж дня здолав Хошино. Хлопчик не чекав такого тиску від приїжджого школяра, а тому поразка його дуже зачепила. Макото та Хошино вирішили відточити свої навички у настільному тенісі, щоб помститися вмілому китайському тенісистові за виявлену зухвалість.
Кадри з аніме Пінг-понг
Перший кадр з аніме Пінг-понг Другий кадр з аніме Пінг-понг Третій кадр з аніме Пінг-понг Четвертий кадр з аніме Пінг-понг П'ятий кадр з аніме Пінг-понг Шостий кадр з аніме Пінг-понг

Дивитися онлайн "Пінг-понг" безкоштовно

Коментарі (0)

Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!