Наш телеграм
Вибір кольору дизайну
Вибір кольору кнопок
Положення меню
Вигляд постерів
KinoMavic💙💛 » Аніме » Правильна відповідь: Кадо (2017)

Правильна відповідь: Кадо

0
0 0
0/10
Правильна відповідь: Кадо
1080
1 сезон, 13 серія
Написати рецензію
Додати до колекції
Створити
Сюжет аніме Правильна відповідь: Кадо
Головним героєм тут є генеральний директор Міністерства закордонних справ на ім'я Коджиро Шіндо. Кожен його день насичений різними зустрічами та подіями, в порівнянні з життям звичайного середньостатистичного обивателя, але навіть він не міг припустити, що цього разу станеться в аеропорту Ханеда. Коджиро вирушив у чергове службове відрядження, як раптом у небі раптово з'явився величезний куб і вмить поглинув літак просто в повітрі разом з директором та іншими пасажирами літального апарату.
Зрозуміло, серед людей почалася паніка, і шоковані пасажири поспішили залишити літак. Після цього японці виявили цілком звичайну на перший погляд людину, яка повідомила, що їм абсолютно не загрожує небезпека всередині куба під назвою «Кадо», тому вони можуть заспокоїтися. У той же час на мобільники всіх жителів Японії прийшло одноманітне повідомлення від когось Яха-куй за Шуніна, який збирався втрутитися у внутрішні справи їх країни. Уряд починає шукати представника від Японії, але Коджиро самостійно вирішує стати посередником між людською і інопланетною расою.
Кадри з аніме Правильна відповідь: Кадо
Перший кадр з аніме Правильна відповідь: Кадо Другий кадр з аніме Правильна відповідь: Кадо Третій кадр з аніме Правильна відповідь: Кадо Четвертий кадр з аніме Правильна відповідь: Кадо П'ятий кадр з аніме Правильна відповідь: Кадо

Дивитися онлайн "Правильна відповідь: Кадо" безкоштовно

Коментарі (0)

Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!