Наш телеграм
Вибір кольору дизайну
Вибір кольору кнопок
Положення меню
Вигляд постерів
KinoMavic💙💛 » Аніме » Попелюшка (1996)

Попелюшка

0
0 0
0/10
Попелюшка
480
1 сезон, 26 серія
Написати рецензію
Додати до колекції
Створити
Сюжет аніме Попелюшка
У родині багатого дворянина з'явилася на світ дівчина, яку назвали Попелюшкою. Ранішня втрата матері позбавила її тепла і турботи, і вона залишилася сама з батьком, який вирішив взяти собі нову дружину. Однак з новою дружиною в оселю переїхали і двоє її дочок. Почалося гірке життя Попелюшки, в якому її зведені сестри проявляли свою примхливість і розпещеність. Попереду на дівчину чекали нестерпні труднощі, оскільки мачуха, повністю позбавлена любові до Попелюшки, перетворила її на служницю для своїх дочок.
Незважаючи на всі нещастя, Попелюшка не втратила надію і віру в краще майбутнє. Крізь сірі будні та приниження вона весь час мріяла про щось більше, і ця мрія стала особливо яскравою, коли в королівстві оголосили про майбутній королівський бал. Це був шанс, який Попелюшка вирішила не проґавити, незважаючи на заборону мачухи, що бажала утримати її подалі від такої важливої події. Але доля явно була на боці Попелюшки, і на допомогу їй прийшла її хрещена фея. Загадкова і чарівна фея запропонувала Попелюшці допомогу, щоб вона могла потрапити на бал і справити враження на принца.
Кадри з аніме Попелюшка
Перший кадр з аніме Попелюшка Другий кадр з аніме Попелюшка Третій кадр з аніме Попелюшка Четвертий кадр з аніме Попелюшка

Дивитися онлайн "Попелюшка" безкоштовно

Коментарі (0)

Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!