Наш телеграм
Вибір кольору дизайну
Вибір кольору кнопок
Положення меню
Вигляд постерів
KinoMavic💙💛 » Аніме » Переродження: Життя з нуля в іншому світі. Перервочка (2016)

Переродження: Життя з нуля в іншому світі. Перервочка

0
0 0
0/10
Переродження: Життя з нуля в іншому світі. Перервочка
720
1 сезон, 6 серія
Написати рецензію
Додати до колекції
Створити
Сюжет аніме Переродження: Життя з нуля в іншому світі. Перервочка
Головний герой на ім'я Субару Нацукі - звичайнісінький учень середньої школи, з яким ніколи не траплялося нічого цікавого. Але ж хлопець так мріяв стати частиною якоїсь пригоди і бажано бути на першому фланзі. Довгий час все це залишалося лише в його фантазіях, а життя Субару було щодня нудним. Аж поки одного вечора не заманулося йому сходити в магазин. Пізніше він ще не один раз пошкодує про те, що вибрався з дому в такий пізній час без особливої потреби. Повертаючись із покупками назад, герой несподівано для себе потрапляє в інший вимір, що кардинально відрізняється від звичного йому світу.
Перед вами серія коротких комедійних роликів із чибі-версіями персонажів з аніме «Re:Zero. Життя з нуля в альтернативному світі». Вона трошки доповнює інформацію про світ, у якому перебувають герої. Але без основного серіалу вам навряд чи буде багато зрозуміло, і крім того можна натрапити на спойлери. Проте, якщо знайомі з оригіналом, зможете весело та позитивно провести час.
Кадри з аніме Переродження: Життя з нуля в іншому світі. Перервочка
Перший кадр з аніме Переродження: Життя з нуля в іншому світі. Перервочка Другий кадр з аніме Переродження: Життя з нуля в іншому світі. Перервочка Третій кадр з аніме Переродження: Життя з нуля в іншому світі. Перервочка Четвертий кадр з аніме Переродження: Життя з нуля в іншому світі. Перервочка

Дивитися онлайн "Переродження: Життя з нуля в іншому світі. Перервочка" безкоштовно

Коментарі (0)

Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!