Наш телеграм
Вибір кольору дизайну
Вибір кольору кнопок
Положення меню
Вигляд постерів
KinoMavic💙💛 » Аніме » Прощавай, мій любимий Крамер (2021)

Прощавай, мій любимий Крамер

0
0 0
0/10
Прощавай, мій любимий Крамер
1080
1 сезон, 4 серія
Написати рецензію
Додати до колекції
Створити
Сюжет аніме Прощавай, мій любимий Крамер
За минулі роки любов японців до жіночого футболу практично згасла. Деякі школи ще намагаються боротися із загальним відчаєм та підтримують команди, які тримають цей вид спорту на плаву, але вони у меншості. Проте, задріботів відблиск надії.
Онда Нодзомі від часів середньої школи грала в одній команді з хлопчиками, і її оцінюють як мінімум як талановитого гравця. Через це вона не хоче грати з іншими дівчатками, вважаючи, що вони будуть для неї лише тягарем. Бажання грати якнайкраще у неї з'являється тільки при зустрічі з гідним суперником. Тим часом Суо Суміре - багатообіцяючий новачок, видатному таланту якої заважає розкритися слабкіша команда.
Попередній тренер переконав Онду приєднатися до жіночої футбольної команди, і разом із Суо та подругою, а також суперницею Сосідзакі Мідорі вони стають футболістками старшої школи Варабі Сейнан. Тут вони нарешті розкривають свій потенціал. Кожен крок, кожен удар, кожен гол героїнь та їхніх товаришів по команді приносять їм перемогу. Можливо, одного разу їм вдасться повернути жіночому футболу колишню славу.
Кадри з аніме Прощавай, мій любимий Крамер
Перший кадр з аніме Прощавай, мій любимий Крамер Другий кадр з аніме Прощавай, мій любимий Крамер Третій кадр з аніме Прощавай, мій любимий Крамер Четвертий кадр з аніме Прощавай, мій любимий Крамер П'ятий кадр з аніме Прощавай, мій любимий Крамер Шостий кадр з аніме Прощавай, мій любимий Крамер

Дивитися онлайн "Прощавай, мій любимий Крамер" безкоштовно

Графік виходу серій:
1 сезон
1 серія EP1 04.04.2021
2 серія EP2 11.04.2021
3 серія EP3 18.04.2021
4 серія EP4 25.04.2021
5 серія EP5 02.05.2021

Коментарі (0)

Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!