Наш телеграм
Вибір кольору дизайну
Вибір кольору кнопок
Положення меню
Вигляд постерів
KinoMavic💙💛 » Аніме » Планетарій. Мрія маленької зірки (2016)

Планетарій. Мрія маленької зірки

0
1 0
10/10
Планетарій. Мрія маленької зірки
1080
Написати рецензію
Додати до колекції
Створити
Сюжет аніме Планетарій. Мрія маленької зірки
Якось на Землі пішов дощ. Це природне явище виявилося дуже небезпечним для людей. Варто цій рідині потрапити на тіло людини, вона гине. Для людства отруйний дощ виявився несподіваним явищем, і ніхто не був готовий дати йому відсіч. Жменька вцілілих людей закрилася в підземних бункерах і більше не виходила за його межі. Поки залишки від колишньої цивілізації ховаються в бункерах, вчені намагаються знайти джерело всіх бід і усунути його. Але, як виявилося, це заздалегідь програшна справа. Вже багато років люди продовжують жити під землею. Їм вдалося налагодити життя, і вже ніхто не вірить, що вони колись покинуть цей замкнутий простір.
Перші люди, які врятувалися від дощу у сховищах, вже добряче постаріли, а нове покоління ніколи не бачило справжнього неба. На порозі одного з бункерів троє хлопців виявили непритомного старого. Леві, Рут та Йов не покинули його і затягли чоловіка у притулок. На загальний подив молоді, старше покоління одразу ж впізнало безпам'ятного старого. Вони називали його "Зоряний мандрівник". У друзів розгорілася цікавість, адже вони раніше ніколи не бачили людей, крім тих, що були з ними в одному бункері. Потроху старий прийшов до тями і все розповів своїм новим знайомим і попросив їх допомогти у дуже непростій справі.
Кадри з аніме Планетарій. Мрія маленької зірки
Перший кадр з аніме Планетарій. Мрія маленької зірки Другий кадр з аніме Планетарій. Мрія маленької зірки Третій кадр з аніме Планетарій. Мрія маленької зірки Четвертий кадр з аніме Планетарій. Мрія маленької зірки

Дивитися онлайн "Планетарій. Мрія маленької зірки" безкоштовно

Коментарі (0)

Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!