Наш телеграм
Вибір кольору дизайну
Вибір кольору кнопок
Положення меню
Вигляд постерів
KinoMavic💙💛 » Аніме » Планетарій. Снігова куля (2021)

Планетарій. Снігова куля

0
0 0
0/10
Планетарій. Снігова куля
1080
Написати рецензію
Додати до колекції
Створити
Сюжет аніме Планетарій. Снігова куля
Пріквел, який дозволить дізнатися більше про події, що відбувалися в оригінальній історії. Все починається з того, що людство вступило у глобальну війну, що призвела до повного знищення цивілізацій. Вижити вдалося лише декільком групам людей, які змогли сховатися від бомбардувань ядерними ракетами. Незважаючи на те, що вони вижили, тепер їм доведеться щодня приймати непрості рішення, а також шукати для себе спосіб прожити ще бодай кілька місяців. З цієї причини деякі сміливці хочуть спробувати проникнути в міста, незважаючи на радіацію, а також інші обставини, що можуть з'явитися під час пошуку провіанту.
Головний герой – хлопець на ім'я Кудзуя. Якось він вирішує увійти до зруйнованого міста, і там оселитися. Хлопець ніколи не думав, що зустріне тут дівчину, яка керує планетарієм. Вона андроїд, проте це дивує головного героя. Він не розуміє, чому така красуня одна в місті, де можуть бути мародери та інші небезпеки. З цього моменту Кудзуя вирішує взяти її до себе, і разом вони пройдуть через безліч різних ситуацій. Саме в цьому приквелі буде показано передісторію самої дівчини, а також інші моменти, що не згадувалися в оригінальному серіалі.
Кадри з аніме Планетарій. Снігова куля
Перший кадр з аніме Планетарій. Снігова куля Другий кадр з аніме Планетарій. Снігова куля Третій кадр з аніме Планетарій. Снігова куля Четвертий кадр з аніме Планетарій. Снігова куля

Дивитися онлайн "Планетарій. Снігова куля" безкоштовно

Коментарі (0)

Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!