Наш телеграм
Вибір кольору дизайну
Вибір кольору кнопок
Положення меню
Вигляд постерів
KinoMavic💙💛 » Аніме » Шоколад купідона (2015)

Шоколад купідона

0
0 0
0/10
Шоколад купідона
720
1 сезон, 15 серія
Написати рецензію
Додати до колекції
Створити
Сюжет аніме Шоколад купідона
У Цзян Хаої було зовсім нецікаве життя. Він відвідував звичайнісіньку школу, його успішність там була досить середньою, та й його зовнішній вигляд цілком відповідав звичайній зовнішності юнака його віку. Таким чином, це був звичайнісінький юнак, у т.ч., і з нецікавим особистим життям. І ось, одного чудового дня, Хаої з'їв шоколад, особливість якого була в тому, що він був виготовлений на замовлення Купідона, що відповідає на небесах за кохання. І це не вигадка, адже далі почнеться найцікавіше.
Щойно він знову з'явився в школі, на нього несподівано звернула увагу дівчина, яка була таємною мрією решти всіх хлопців навколо, на ім'я Ся Цзитун. Вона поставила хлопця перед фактом, що завагітніла від нього. Однак як? Адже раніше дівчина зовсім ігнорувала сам факт існування у житті якогось там Цзян Хаої! Однак далі картина набуває ще сумніших відтінків. Адже у хлопця все ж таки була дівчина, яку звали Тан Сюань, і вони навіть жили разом. Звичайно ж, їй, м'яко кажучи, не сподобалося несподіване батьківство Цзян Хаої, і їхні стосунки поринули у глибоку кризу. Потім він зустрів дівчину на ім'я Лінь Юань, яка вже народила йому двох дочок! З якого часу Цзян Хаої став настільки плодовитим?
Кадри з аніме Шоколад купідона
Перший кадр з аніме Шоколад купідона Другий кадр з аніме Шоколад купідона Третій кадр з аніме Шоколад купідона Четвертий кадр з аніме Шоколад купідона

Дивитися онлайн "Шоколад купідона" безкоштовно

Коментарі (0)

Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!