Наш телеграм
Вибір кольору дизайну
Вибір кольору кнопок
Положення меню
Вигляд постерів
KinoMavic💙💛 » Аніме » Оселя похмурого володаря Мононокеану (2016)

Оселя похмурого володаря Мононокеану

0
2 0
10/10
Оселя похмурого володаря Мононокеану
720
2 сезон, 13 серія
Написати рецензію
Додати до колекції
Створити
Сюжет аніме Оселя похмурого володаря Мононокеану
Юний старшокласник Асія Ханае в свої 15 років був ще тим атеїстом і не вірив в існування привидів, йокаїв та іншу нечисть. Але одного разу бадьоро крокуючи до школи, він випадково наступив на іграшку, яка валялася на дорозі. Добрий Асія поклав її в пакет і повісив на стовпчик, думаючи що власник буде її розшукувати. Через мить ця іграшка стрибнула йому на спину і відкусила голову. Жартуємо, просто стрибнула. І ось уже цілий тиждень не злазить.
Як тільки він не намагався від неї позбутися, нічого не виходило. Цей клубок вовни ставав все більшим, а Асії ставало все гірше, він думав що помирає. І ось одного чудового дня, втративши знову свідомість, в медичному кабінеті він натикається на оголошення, в якому розшукуються екзорцисти. Дзвінок за вказаним номером геть змінив його життя. Він позбувається того вовняного згустку, але тепер його чекає дуже насичене майбутнє в якості помічника наймогутнішого екзорциста - похмурого Мононоке.
Кадри з аніме Оселя похмурого володаря Мононокеану
Перший кадр з аніме Оселя похмурого володаря Мононокеану Другий кадр з аніме Оселя похмурого володаря Мононокеану Третій кадр з аніме Оселя похмурого володаря Мононокеану Четвертий кадр з аніме Оселя похмурого володаря Мононокеану

Дивитися онлайн "Оселя похмурого володаря Мононокеану" безкоштовно

Коментарі (0)

Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!