Наш телеграм
Вибір кольору дизайну
Вибір кольору кнопок
Положення меню
Вигляд постерів
KinoMavic💙💛 » Аніме » Перли дракона Супер: Бролі / Драґонбол супер: Бролі (2018)

Перли дракона Супер: Бролі / Драґонбол супер: Бролі

0
0 0
0/10
Перли дракона Супер: Бролі / Драґонбол супер: Бролі
1080
Написати рецензію
Додати до колекції
Створити
Сюжет аніме Перли дракона Супер: Бролі / Драґонбол супер: Бролі
Командир Веджита переконаний, що раса сайян становить небезпеку. Тому він починає винищення противника. Він не шкодує нікого, кожен представник сайян є джерелом загрози для нього, а тому не заслуговує на милість. Бардок, чудово усвідомлюючи, яка небезпека загрожує його народу, ухвалює рішення про висилку свого сина на Землю.
Гок зможе там сховатись і, тим самим, стати надією для своєї раси. Хлопець проводить час на планеті не просто так, він регулярно тренується, адже збирається зустрітися із найлютішим і ненависним ворогом, щоб поквитатися за всі біди та страждання свого народу. Його не лякає та обставина, що він має руйнівну силу. Юнакові є що йому протиставити.
Кадри з аніме Перли дракона Супер: Бролі / Драґонбол супер: Бролі
Перший кадр з аніме Перли дракона Супер: Бролі / Драґонбол супер: Бролі Другий кадр з аніме Перли дракона Супер: Бролі / Драґонбол супер: Бролі Третій кадр з аніме Перли дракона Супер: Бролі / Драґонбол супер: Бролі Четвертий кадр з аніме Перли дракона Супер: Бролі / Драґонбол супер: Бролі П'ятий кадр з аніме Перли дракона Супер: Бролі / Драґонбол супер: Бролі Шостий кадр з аніме Перли дракона Супер: Бролі / Драґонбол супер: Бролі

Дивитися онлайн "Перли дракона Супер: Бролі / Драґонбол супер: Бролі" безкоштовно

Коментарі (0)

Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!