Вибір кольору дизайну
Вибір кольору кнопок
Положення меню
Вигляд постерів
KinoMavic💙💛 » Аніме » Мисливець х Мисливець (2011)

Мисливець х Мисливець

1
26 2
9.3/10
Мисливець х Мисливець
720
1 сезон, 148 серія
Сюжет аніме Мисливець х Мисливець
Фентезійний світ. Захист простих мешканців від монстрів та бандитів забезпечує гільдія під назвою «Мисливці». Це привілейована спільнота, яка має величезну відповідальність. І все ж, члени гільдії можуть не тільки отримувати позики від держави, але й мають доступ до секретних відомостей і безкоштовних подорожей країною. Щоправда, розуміючи які привілеї мають, керівництво «Мисливців» вирішує встановити вимоги прийому до академії. І все зводиться до того, що кандидати на вступ повинні не лише продемонструвати свої найкращі якості, а й скласти іспит. Лише здібні та спритні зможуть пройти ці випробування та стати мисливцями.

Гон – один із таких. Щоправда йому треба бути членом гільдії не заради багатства та влади. Він шукає свого батька, який уже багато років був «мисливцем». Батько зник, і після цього головний герой вирішує вирушити на пошуки. Прекрасно розуміючи, що всю інформацію можна отримати тільки у вищого керівництва гільдії, Гон починає брати участь в іспиті. Там підготовлено безліч завдань, де головний герой має довести право бути членом спільноти. Йому в цьому допоможуть несподівані друзі, і разом із ними після зарахування до мисливців, він вирушить шукати свого батька на теренах країни. Де на нього вже чекають сильні монстри та різні небезпеки.

Дивитися онлайн "Мисливець х Мисливець" безкоштовно

Рецензії

Аватарка
miniNOT
22-10-2023, 21:08

Це аніме - це справжнє шедевр. Історія, персонажі та бойові сцени захоплюють з перших хвилин. Неймовірно цікавий світ охотників і неймовірні пригоди головних героїв - це просто захоплююче! Найкраще аніме, яке я коли-небудь дивився. Точно рекомендую...

Читати повністю

Коментарі (1)

Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!
  1. miniNOT
    miniNOT
    22 жовтня 2023 21:11
    Враження від аніме дуже позитивні. Сюжет захоплюючий, персонажі цікаві, і багато несподіваних поворотів подій. Точно рекомендую до перегляду.