Наш телеграм
Вибір кольору дизайну
Вибір кольору кнопок
Положення меню
Вигляд постерів
KinoMavic💙💛 » Аніме » Межа пустоти: Сад грішників - Фільм 8: Епілог (2011)

Межа пустоти: Сад грішників - Фільм 8: Епілог

0
0 0
0/10
Межа пустоти: Сад грішників - Фільм 8: Епілог
1080
Написати рецензію
Додати до колекції
Створити
Сюжет аніме Межа пустоти: Сад грішників - Фільм 8: Епілог
Закінчення історії про дивовижну дівчину Шики Роги, здатну бачити лінії життя та впливати на них. Дівчина перебуває у нескінченному пошуку, вона хоче осмислити власне призначення, зрозуміти, для чого прийшла у цей світ. Поділитися роздумами вона може з єдиною людиною, якій довіряє безроздільно – Какуто Микией. З розмови головних героїв глядачеві стануть зрозумілими багато моментів попередніх епізодів.
Стрічка побудована на філософському діалозі. Пагорб над містом, занесений снігом, він, вона, і нікого довкола, хто міг би завадити їм. Особистість складається з трьох складових – розум, дух та тіло. Душа – це те, що існує у порожнечі. Спочатку народжується тіло, і потім наповнюється знаннями, потім приходить розуміння зовнішнього світу.
Усі люди особливі. Кожен із нас приходить у цей світ зі своїм призначенням, не всі усвідомлюють його, тому часто так і вмирають, не виконавши те, для чого були надіслані. Ми не самотні, на допомогу нам вищі сили посилають людей, когось для досвіду, інших – для щастя. Маги сказали, що Шики пов'язана з початком миру, вона була схильна до насильства, але зустріч із Какуто змінила її.

Дивитися онлайн "Межа пустоти: Сад грішників - Фільм 8: Епілог" безкоштовно

Коментарі (0)

Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!