Вибір кольору дизайну
Вибір кольору кнопок
Положення меню
Вигляд постерів
KinoMavic💙💛 » Аніме » Смертельна гра мертвої гори (2023)

Смертельна гра мертвої гори

2
20 3
8.7/10
Смертельна гра мертвої гори
1080
1 сезон, 24 серія
Сюжет аніме Смертельна гра мертвої гори
Якось головного героя прозвали богом трупів. Це сталося тому, що він був дуже жорстокою людиною. Люди зовсім не хотіли з ним стикатися. Некромант мав зовсім неймовірну силу. Їм створювалися просто жахливі монстри, які влаштовували багато лих людству. Тому після їхньої навали земля наповнювалася одними трупами. Викорінити таке зло тепер було просто неможливо. Будь-яка спроба не давала жодного результату. Шагруа, який був церковним служителем, вирішив допомогти у цій справі. Він мав очі, які належали демонові.

Якось відбулася зустріч Шавгруа з Богом мерців. Останнім було запропоновано дитячу гру, яку маги абсолютно не знали. Чоловікові не хотілося спочатку погоджуватися із цією пропозицією. Однак потім відбулося його зникнення після появи яскравого світла. Він дізнався, що тепер місце розташування його душі це тіло, яке належить молодому хлопцю. Йому не вдавалося зовсім нічого згадати минулий час. Тепер все було не так, як раніше. У житті діють інші закони. Коли герой розглядав себе, помітив сліди крові на одязі. Йому одразу стало зрозуміло, що сталася досить неприємна історія.

Дивитися онлайн "Смертельна гра мертвої гори" безкоштовно

Рецензії

Аватаркаframe
Empty
15-10-2023, 01:01

Було досить таки не погано,проте ключове слово було,чим далі тим гірше,гг як якась торба з якою носяться а не трупне божество . Сюжет 7/10 Персонажі 6/10. Озвучка та адаптація 8/10 Злив:100/10...

Читати повністю

Коментарі (2)

Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!
 1. Emptyframe
  Empty
  15 жовтня 2023 01:02
  Ну Fanvox Як завжди,навалили крінжі щнй обісралися зверху,те як і коли дропнули цю каліку,а інакше я 13 серію назвати не можу,це просто жесть.
 2. Emptyframe
  Empty
  30 червня 2023 13:19
  Ну дуже не вистачає стану аніме:Онгоїнг,закінчений,анонс

  Та добавте хоч кількість серій!