Вибір кольору дизайну
Вибір кольору кнопок
Положення меню
Вигляд постерів
KinoMavic💙💛 » Аніме » Карас (2005)

Карас

0
0 0
0/10
Карас
1080
1 сезон, 6 серія
Сюжет аніме Карас
Серіал розповідає про вічну битву добра зі злом, світла з пітьмою. Нескінченна війна людства зі світом демонів триває. А юна дівчина Юрі намагається встановити між ними мир та порядок. У такій нелегкій справі їй допомагає її слуга демон Карас. Але в наш час людей уже не так просто налякати, і вони більше не бояться ні демонів, ні темряви. Ця обставина неймовірно виводить із себе Караса і він залишає своїх союзників і очолює армію механізованих демонів, щоб піти війною проти людської раси. Він змінив ім'я і тепер зветься Еко.
У цей час у місті відбуваються незвичайні вбивства, розкрити які береться детектив Кью. Він працює головою відділу демонологічних злочинів. Вивчивши всі можливі докази Кью приходить до висновку, що при скоєнні цих злочинів не обійшлося без водяного монстра. Щоб битися з Еко в місто прибуває демон Ню, але випадково він зустрічається з водним монстром і дізнається, що він прийняв вигляд Караса і творить свої брудні справи від його імені.
У серіалі багато загадок, які розгадають головним героям. Кожна серія наповнена насиченими пригодами та несподіваними поворотами. Чи зможе Юрі вгамувати Караса чи все ж таки він піде війною проти людей? Як детективу Кью зловити справжнього вбивцю і не помилитись? На ці та на багато інших питань можна знайти відповіді, подивившись кожну серію захоплюючого серіалу, що затягує з першої хвилини.

Дивитися онлайн "Карас" безкоштовно

Коментарі (0)

Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!