Вибір кольору дизайну
Вибір кольору кнопок
Положення меню
Вигляд постерів
KinoMavic💙💛 » Аніме » Сказання про Арслана (2015)

Сказання про Арслана

0
1 1
5/10
Сказання про Арслана
720
2 сезон, 8 серія
Написати рецензію
Додати до колекції
Створити
Сюжет аніме Сказання про Арслана
Процвітаюче місто Екбатана, розташоване на перетині багатьох торговельних шляхів, є столицею великого королівства Парс, чия численна могутня армія, що володіє чудовою кіннотою, не боїться нікого, довгі роки захищаючи кордони держави від жадібних сусідів, які не припиняють спроб захопити таке привабливе. Але останніми місяцями ситуація на кордонах Парса стає вкрай неспокійною, що пов'язано з вторгненням на територію союзної держави Моріама величезної армії з Лузитанії.
У центрі сюжету виявляється одинадцятирічний принц Арслан, якого змалку готували до великої ролі майбутнього правителя Парса. Але осягати військову майстерність у хлопця виходило набагато гірше, ніж завойовувати серця оточуючих його своїми добрими і благородними вчинками. Перебуваючи в тіні батька, жорстокого короля Андрагораса III, який практично не цікавився вихованням сина і проводив весь свій час у нескінченних військових походах, де він особисто керував військом, Арслан залишається під опікою суворої відстороненої матері, яка зовсім не балувала сина своєю увагою.
І ось, через три роки, у віці чотирнадцяти років, наслідний принц Арслан вирушає до свого першого бойового походу, зовсім не підозрюючи, чим це може обернутися.

Дивитися онлайн "Сказання про Арслана" безкоштовно

Коментарі (0)

Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!